LINE UP:

Gastoptredens:
Donderdag:
The Elementary Penguins
Lucas Hamming
Comedytrain

Vrijdag:
Sue the Night
Gallowstreet Brass Band
De Partizanen

Deelnemers:

DONDERDAG

MUZIEKZAAL

The Maybellenes (Muziek)

Last Thursday (Muziek)

My Kingdom for a Horse (Muziek)

The Elementary Penguins (Gastoptreden)

Blupaint (Muziek)

Circo Simonelli (Muziek)

Lucas Hamming (Gastoptreden)

Prijsuitreiking door de Nachtburgemeester

THEATERZAAL

Jaffar (Podiumkunst)

Anouk Faasse (Podiumkunst)

Lyrical (Podiumkunst)

Tim Nivard (Podiumkunst)

Schoonderbeek&VanKlaveren (Podiumkunst)

Jan Jetze (Muziek)

Bugra (Podiumkunst)

Antonio Costa (Muziek)

Siblings (Podiumkunst)

De Comedytrain (Gastoptreden)

BIOSCOOP

If Mama ain’t Happy, Nobody’s Happy – AVA – HOUT – The Commonly

Odd – Odi et Amo – Collector of Curiosities

EXPOSITIERUIMTES

Gus Moystad – Jonnah Bron – RaQuel – AiRich

 

MUZIEKZAAL

The Maybellenes (Muziek)

Last Thursday (Muziek)

My Kingdom for a Horse (Muziek)

The Elementary Penguins (Gastoptreden)

Blupaint (Muziek)

Circo Simonelli (Muziek)

Lucas Hamming (Gastoptreden)

Prijsuitreiking door de Nachtburgemeester

THEATERZAAL

Jaffar (Podiumkunst)

Anouk Faasse (Podiumkunst)

Lyrical (Podiumkunst)

Tim Nivard (Podiumkunst)

Schoonderbeek&VanKlaveren (Podiumkunst)

Jan Jetze (Muziek)

Bugra (Podiumkunst)

Antonio Costa (Muziek)

Siblings (Podiumkunst)

De Comedytrain (Gastoptreden)

BIOSCOOP

If Mama ain’t Happy, Nobody’s Happy – AVA – HOUT – The Commonly

Odd – Odi et Amo – Collector of Curiosities

EXPOSITIERUIMTES

Gus Moystad – Jonnah Bron – RaQuel – AiRich

VRIJDAG

MUZIEKZAAL

The Cool Side of Your Pillow (Muziek)

Moon Tapes (Muziek)

Norwegian Blue (Muziek)

Sue the Night (Gastoptreden)

PingPongPoëzie (Muziek)

The Anchor Creek (Muziek)

Gallowstreet Brass Band (Gastoptreden)

Wicked Jazz Sounds (Gastoptreden)

THEATERZAAL

Ad Hominem (Podiumkunst)

Nana (Muziek)

Coene Wouters (Podiumkunst)

Rita Karpati’s Specific Ocean (Muziek)

De Partizanen (Gastoptreden)

Luuk Wojcik & Pieke Pleijers (Podiumkunst)

Zeekoorts (Podiumkunst)

Mokum Klatsj (Muziek)

Beperkt Houdbaar (Podiumkunst)

Por de Mieux (Podiumkunst)

BIOSCOOP

If Mama Ain’t Happy, Nobody’s Happy – AVA – HOUT – The Commonly

Odd – Odi et Amo – Collector of Curiosities

EXPOSITIERUIMTES

Gus Moystad – Jonnah Bron – RaQuel – AiRich

Koop snel je tickets via: http://amsterdamsstudentenfestival.nl/tickets/

Tot 16 en 17 april!